Головне меню

Напередодні проведення  третього пленарного засідання першої сесії міської ради восьмого скликання постійно діючі депутатські комісії  провели свої засідання. На засіданнях був присутній керівний склад міської ради.

            Таким чином, протягом  сьогоднішнього дня, 24.12.2020 р., у малому залі депутати попередньо розглянули питання, які виноситимуться на  порядок денний сесії.

            Зокрема, профільні комісії: з питань освіти, культури, туризму, молоді та спорту; з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та екології; з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, транспорту, розвитку підприємництва; з питань комунальної власності; з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи на надзвичайних ситуацій  – обговорили міські цільові Програми.

            Після отримання роз’яснень та обговорення члени постійних депутатських комісій схвалили основні та додаткові питання порядку денного, декілька питань порядку денного було відтерміновано для довивчення. Тож, в основному, депутатські комісії рекомендували винести  на розгляд та затвердження третього пленарного засідання  1-ої сесії пропоновані питання порядку денного.

Виноградівська міська рада

ФОТО

Архіви
Урядові сайти