Головне меню

        Відповідно  до Закону України «Про внесення зміни до статті 13 Закону України “Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку” від 14.06.2016 р. №14-13-У111 у випадку, якщо протягом одного року з дня набрання чинності цього Закону співвласники багатоквартирного будинку, в якому не створено об’єднання співвласників, не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком, управління таким будинком здійснюється управителем, який призначається на конкурсних засадах виконавчим органом місцевої ради, на території якої розташований багатоквартирний будинок.

            У період від оголошення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку до моменту визначення переможців конкурсу і укладення договорів про надання послуг з управління багатоквартирним будинком послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій продовжують надавати у відповідних багатоквартирних будинках виконавці таких послуг, які надавали відповідні послуги до початку проведення конкурсу.

           Тобто: до проведення  конкурсу та укладання  угоди з переможцем конкурсу, послуги з обслуговування  будинків здійснюються попередніми надавачами послуг.

                                                                                                             Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти