Головне меню

Виноградівський міський голова Степан Бочкай, депутат Закарпатської обласної ради Владіслав Поляк,  депутати міської ради Іван Матрунич та Йосип Фізеші проінспектували хід виконання робіт на міському стадіоні «Пластмасовик», де зараз повним ходом проходять масштабні роботи по будівництву футбольного поля стандартного розміру з сучасним штучним трав’яним газоном.

            Прокоментував хід розбудови спортивної  інфраструктури нашого міста міський голова Степан Бочкай:

-Дані роботи  ідуть відповідно до графіків – в цьому нам сприяють погодні умови і, сподіваємось, що цього року об’єкт буде завершено. В освоєнні об’єкту маємо спільні кошти – 3, 5 млн. грн. від обласної ради, які виділені за сприяння обласного депутата Владіслава Поляка, та понад 5,5 млн. грн. з місцевого бюджету. Роботи виконуються якісно, виконавці – ПрАТ «ПМК-78» і ТОВ «Інфоспорт-Арена» (м. Київ). На даному етапі проходить покриття синтетичного волокна з геотекстилем. Це – продукт найвищої якості з унікальними ігровими і технічними характеристиками. Дана київська фірма у своїй роботі використовує сертифікований ФІФА сучасний штучний газон виробництва Нідерландів. До речі, у Закарпатській області футбольного поля з таким високоякісним штучним покриттям ще немає.

Цей об’єкт є початком освоєння міського стадіону Пластмасовик". У планах міської влади – проведення аукціону з продажу залишків частини недобудованої будівлі спортивного корпусу з бетонною конструкцією басейну без зміни цільового призначення – тобто для будівництва басейну. Крім цього є наміри в інвестиції будівництва тенісних кортів.

Також спільно з польськими партнерами беремо участь у грантовій «Програмі транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020», яка передбачає створення  Центру реабілітації та спорту. Це буде будівництво футбольного поля, бігових доріжок, трибун з підтрибунними приміщеннями, а  також центру реабілітації зі спеціалізованими тренажерами для людей з вадами опорно-рухового апарату.

      Отже, за декілька років міський стадіон «Пластмасовик» має всі шанси стати кращим спортивно-оздоровчим комплексом у Закарпатській області.

Виноградівська міська рада

ФОТО

Архіви
Урядові сайти