У м.Виноградів біля адміністративної будівлі міської ради пройшли урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Незалежності України, участь в яких взяли керівництво міської ради, представники підприємств, установ, організацій, військовослужбовці, громадськість.

Святковий захід розпочався під звуки державного гімну України та з церемонії підняття Державного Прапора України. Право підняти державний стяг було надано учаснику АТО/ООС – Степану Блажину.

Хвилиною мовчання присутні вшанували воїнів, які ціною свого життя захищали та відстоювали незалежність України.

По закінченню урочистостей учасники заходу долучились до тематичних заходів, які проводяться в рамках відзначення 30-річчя Незалежності України у міському сквері біля пам’ятника виноробу.

Також у рамках відзначення 30-річчя Незалежності України в населених пунктах нашої територіальної громади проведено ряд заходів, присвячених незалежності України.