Головне меню

16 вересня, під головуванням в.о.міського голови Адальберта Сверенка відбулась нарада за участі заступника міського голови Віталія Любки, старост населених пунктів міської територіальної громади, представників комунальних служб та відділення поліції № 1 Берегівського РВП ГУНП України в Закарпатській області.

        По першому питанню порядку денного щодо складання адміністративних протоколів – присутніх інформували представники структурних підрозділів міської ради. В ході наради обговорено порядок оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення та проблемні питання, що виникають при складанні таких протоколів.

       Також на нараді детально розглянуто норми Правил благоустрою території Виноградівської міської територіальної громади, затверджені рішенням сесії Виноградівської міської ради від 03.06.2021 № 197. Дані Правила визначають порядок благоустрою та утримання об’єктів благоустрою Виноградівської міської територіальної громади, регулюють права та обов’язки учасників правовідносин у сфері благоустрою території громади, визначають комплекс заходів, необхідних для забезпечення чистоти і порядку на території громади.

    Як зазначив Адальберт Сверенко: «Необхідно активізувати спільну роботу представників органу місцевого самоврядування з комунальними службами та поліцією у сфері дотримання правил благоустрою» та наголосив на тому, що питання дотримання благоустрою нашої громади і надалі залишатиметься на постійному контролі у Виноградівській міській раді.

    По другому питанню порядку денного інформував заступник міського голови Віталій Любка, який ознайомив присутніх із загальною епідемічною ситуацію на території громади та в Україні в цілому, про вакцинацію населення та, зокрема, освітян. Інформував про те, що на даний час на території Виноградівської міської територіальної громади відсоток вакцинації освітян досить низький. У разі введення жовтого рівня епідемічної небезпеки відвідування закладів освіти здобувачами освіти буде дозволено при умові вакцинованих у закладі щонайменше 80% персоналу однією або двома дозами вакцини».

    Віталій Любка наголосив: «Забезпечення належної роботи закладів освіти і дошкілля – наше першочергове завдання. Адже всі заходи, які будуть відбуватися в системі освіти, можуть проходити лише за участі вакцинованих людей. Щоб продовжити начання у звичному режимі, без елементів дистанційного навчання необхідно  пришвидшити темпи вакцинації».

       Також заступник міського голови закликав старост проводити в населених пунктах нашої громади інформаційно-роз’яснювальну роботу про необхідність щеплення від COVID-19 з метою запобігання тяжкому перебігу хвороби та її ускладнення.

Виноградівська міська  рада

Архіви
Урядові сайти