Сьогодні, 5 серпня, у малому залі адмінбудинку Виноградівської міської ради, за ініціативи Закарпатського обласного центру соціальних служб обласної державної адміністрації проведено семінар–навчання з елементами тренінгу для представників територіальних громад Берегівського та Хустського районів. Участь у семінарі взяли понад 20 працівників соціальних служб.

Темою навчання слугували питання: запобігання та протидія домашньому насильству, насильство за ознакою статі, забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків.

Згідно порядку денного, під час семінару навчання виступили: Кацьора А.І. – начальник відділу підвищення професійних компетенцій надавачів соціальних послуг та спеціалісти цього ж відділу: методист – Мушак М.М., практичний психолог – Тягур О.І. та соціальна педагогиня Закарпатського обласного центру соціально-психологічної допомоги Симулик В.М.

Всі присутні семінару проявили активність та зацікавленість даною темою.

Також учасники семінару мали можливість пропонувати інші теми для розгляду та отримали вичерпні роз’яснення на поставлені запитання.