12-13 грудня працівниками Виноградівської міської ради проводились роз’яснення серед суб’єктів підприємницької діяльності щодо заборон, встановлених рішенням Ради оборони області від 06.12.2022 р. № 55, прийнятого з метою забезпечення відновлення та підтримки роботи енергосистеми України, створення умов для спроможності енергосистеми забезпечувати функціонування об’єктів критичної інфраструктури:

Зокрема, на території області заборонено:

– використання таких видів зовнішнього освітлення як освітлення зовнішньої реклами, рекламних вивісок та підсвіток;

– використання освітлення територій та приміщень закладів громадського харчування, роздрібної торгівлі тощо після завершення робочого часу.

Наголошуємо, що суб’єкти підприємницької діяльності, які порушуватимуть зазначене рішення будуть притягатись до відповідальності, згідно чинного законодавства.