З метою визначення пошкоджень паводковими водами берега русла р.Тиса, з залученням спеціалістів профільних установ та представників органів місцевого самоврядування 11.01.2022 р. відбулось комісійне обстеження ділянки русла річки Тиса поблизу населеного пункту с.Тросник.
Тимчасова комісія у складі: Тесличко Василь Юрійович – заступник міського голови, Кедик Євген Євгенович – начальник Виноградівського МУВГ, Ворю Володимир Ількович – начальник дільниці Виноградівського МУВГ, Козьма Михайло Іванович – староста Фанчиківського старостинського округу, Фурик Юрій Юрійович – завідувач сектору оборонної роботи та цивільного захисту міської ради оглянула та встановила реальний стан русла.
Комісією за результатами обстеження стану русла річки Тиса складено акт та прийняті відповідні рішення.