Головне меню

Сьогодні, 15 січня 2021 року, у малому залі засідань під головуванням першого заступника Виноградівського міського голови Василя Ціцея, відбулась чергова нарада-навчання з старостами та діловодами сіл, що увійшли до складу Виноградівської міської територіальної громади.

У ході наради Боричок Катерина Василівна, державний нотаріус інформувала присутніх про види нотаріальних дій, які мають право здійснювати старости сіл.

Нарада відбувалась у формі діалогу, під час якого державний нотаріус надала вичерпні роз’яснення на всі задані питання присутніх.

Ще одним, актуальним на часі питанням, винесеним на розгляд наради, стала передача майнових комплексів на баланс міської ради, про що інформував заступник міського голови Василь Тесличко.

Також під час наради обговорені питання: землекористування (інформував заступник міського голови Сергій Грабар); ведення діловодства старостами в населених пунктах (інформувала в.о.начальника загального відділу міської ради Катерина Зеленяк).

У зв’язку з ускладненням погодних умов на території Закарпатської області, Василь Ціцей наголосив присутнім про необхідність злагодженої і оперативної роботи старост сіл з усіма службами, які забезпечують зимове утримання доріг та функціонування об’єктів комунальної власності.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти