Головне меню

%d1%81%d0%b0%d0%b9%d1%82Шановні виноградівці!

  Прийміть щирі вітання з нагоди Нового 2017 року та Різдва Христового!

      Незабаром ми перегорнемо останній листок календаря 2016-го року і з надією зустрічатимемо рік 2017-й.  Підводячи підсумки року, що минає, хотілося б відзначити, що для нашого міста і згуртованої виноградівської громади  цей рік був плідним.     Спільними зусиллями нам вдалось покращити благоустрій у місті. Дальшого розвитку набула інженерна інфраструктура, вуличне освітлення та капітальний ремонт вулиць. Створювались умови для задоволення культурних та духовних потреб городян. За цими та багатьма іншими позитивними зрушеннями стоїть напружена повсякденна робота виноградівців, ваша активна громадська позиція, розуміння проблем міста, бажання зробити наше місто красивішим, привабливішим, комфортнішим для проживання.

         Щире спасибі вам, дорогі земляки,  за це.

         У Новому 2017-му році ми будемо вдосконалювати роботу по всіх напрямках соціально-економічного розвитку міста і сподіваємося, що завдяки нашій спільній праці Виноградів і надалі буде розвиватись динамічно і стабільно.

       rizdvo  Дорогі виноградівці! Нехай Різдвяна зірка світлом добра та надії осяє кожну оселю, наповнить любов’ю і милосердям серця, додасть сили і наснаги для втілення в життя найсміливіших задумів та планів.

         Бажаю вам, дорогі земляки, щоб прийдешній рік подарував нам  і нашому місту економічний добробут і зростання, мир та благодать. Нехай з останніми хвилинами старого року Вас  покинуть турботи і негаразди, а Новий 2017 рік   буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення і професійні надбання. Бажаю, щоб  Новий рік став початком впевненої  дороги в новий щасливий і мирний рік!

         З Новим Роком та Різдвом Христовим, дорогі виноградівці!

           Boldog és sikerekben gazdag Új esztendőt kivánok tisztelt polgártársaim!

Виноградівський міський голова Степан Бочкай

Архіви
Урядові сайти