Напередодні професійного свята Дня працівників освіти у міському будинку культури  пройшли урочисті заходи, в яких взяли участь представники районної та міської влади,  працівники дошкільної та шкільної освіти.

Привітав присутніх міський голова Степан Бочкай:

-Мені надзвичайно приємно бачити сьогодні у цьому залі  високоосвічених  людей, які обрали для себе таку складну і відповідальну професію – бути вчителем. Саме ви у своїй роботі знаходите індивідуальний підхід до кожного учня,  ділитесь великим багажем своїх знань, допомагаєте визначитись у житті, даруєте тепло своїх сердець. Також у цьому залі знаходяться працівники, які днями зустрічали своє професійне свято – Всеукраїнський День  дошкілля. Щиро вітаю всіх вас, хто працює в галузі виховання підростаючого покоління! Висловлюю Вам щиру вдячність за Вашу педагогічну майстерність. Бажаю Вам міцного здоров’я, нових педагогічних звершень, поваги від підростаючого покоління, миру, достатку та Божої благодаті!

Також за багаторічну, сумлінну працю у справі  навчання та виховання учнівської молоді грамотами міської ради було нагороджено директора Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Балаж Віру Павлівну; директора навчально-виховного комплексу “Виноградівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад № 6 Міндак Анетту Йосипівну; директора Виноградівської гімназії Дорогі Людмилу Василівну; директора навчально-виховного комплексу “Виноградівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад № 7 Щербан Любов Миколаївну.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня  довкілля грамотами міської ради було нагороджено: директора закладу дошкільної освіти № 1 “Берізка” Токач Віту Михайлівну; директора закладу дошкільної освіти № 5 “Гармонія”  Йовжі Ганну Юріївну; директора закладу дошкільної освіти №  6 Скоромослей Мар’яну Іванівну;  директора закладу дошкільної освіти № 8  Cтойку Єву Ласлівну; директора закладу дошкільної освіти № 9  Вебер Наталію Василівну; директора закладу дошкільної освіти ім. Св. Йосипа Палюх Габріеллу Олександрівну.