Головне меню

Напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення заступник міського голови Сергій Грабар сьогодні,  12 березня ц.р., взяв участь в урочистостях, які відбулись у Виноградівському ВУЖКГ.

             З нагоди професійного свята   заступник міського голови, зокрема, сказав:

Робота комунальників є вкрай необхідною для нашого міста і вона направлена на вирішення повсякденних питань, збереження позитивних тенденцій у розвитку інфраструктури Виноградова. Не дивлячись на кризові явища, спричинені інфляційними процесами, здорожчанням енергоресурсів, трудовою міграцією ВУЖКГ і надалі надає послуги для населення, організацій, установ і підприємств міста у сфері житлово-комунальних послуг, зокрема: по водопостачанню та водовідведенню, благоустрою та освітленню міста, вивезенню побутового сміття.

  Затим відповідно до розпорядження міського голови за багаторічну, сумлінну працю та з нагоди відзначення професійного свята Дня працівників житлово-комунального господарства та  побутового обслуговування населення подяки Виноградівської міської ради були вручені  наступним працівникам ВУЖКГ:

  • Нодь Степану Івановичу – обхіднику водопровідних мереж 2 розряду водопровідного господарства Виноградівського ВУЖКГ;
  • Петрецькі Юрію Михайловичу – вантажнику санітарної очистки Виноградівського ВУЖКГ;
  • Богаш Петру Петровичу – водію автогосподарства Виноградівського ВУЖКГ;
  • Ортутай Василю Степановичу – конюху благоустрою Виноградівського ВУЖКГ;
  • Товт Федору Йосиповичу – інженеру з охорони праці 2 категорії Виноградівського ВУЖКГ.

Виноградівська міська рада

 

Архіви
Урядові сайти