OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У міському будинку культури напередодні відзначення Міжнародного жіночого дня 8 Березня пройшли урочистості. Взяв участь в них і привітав жінок зі святом міський голова Степан Бочкай. Він, зокрема, підкреслив:

-Сьогодні  важко переоцінити роль жінки в суспільно-громадському житті нашого міста, краю, держави. Ви організовуєте виробництво, вирощуєте сільськогосподарську продукцію, лікуєте людей, навчаєте підростаюче покоління. Ви поряд з чоловіками захищаєте нашу Вітчизну, забезпечуєте правопорядок, займаєтесь громадською роботою, організовуєте благодійний та волонтерський рух, виховуєте справжніх патріотів нашої держави. І при цьому залишаєтесь берегинями сімейних цінностей, ніжними матерями, чуйними дружинами, люблячими сестрами та дочками, трудолюбивими колегами. Щира  подяка Вам і низький уклін за Вашу працю, за вашу підтримку, за доброту і терпіння.

Також міський голова вручив букети троянд і нагородив грамотами Виноградівської міської ради ряд жінок за  сумлінну працю  та з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня 8 Березня:

Вакарову Віталію Василівну – експерта КП «Центр інвестицій та розвитку» Виноградівської міської ради;

Гал Ольгу Михайлівну – народного умільця, волонтера;

Онищенко Галину Петрівну – провідного економіста Виноградівського ВУЖКГ;

Сідей Елісу Миколаївну –  депутата  Виноградівської міської ради;

Сугай Тетяну Григорівну –  депутата Виноградівської міської ради;

Зінченко Марину Миколаївну – депутата  Виноградівської міської ради;

Назарову Наталію Володимирівну – провідного спеціаліста відділу з питань юридичного та кадрового забезпечення  Виноградівської міської ради;

Козар  Ганну Василівну – провідного спеціаліста з питань бюджету та звітності фінансово – економічного відділу Виноградівської міської ради;

Гречка Ганну Михайлівну – сестру медичну  Виноградівського ДНЗ №1 «Берізка»;

Дюрко Ільду Василівну – завідувача господарством  Виноградівського ДНЗ ім. Святого Йосипа;

Міндак Анету Йосипівну  – вихователя  Виноградівського ДНЗ №5;

Собран Наталію Михайлівну –  шеф  – кухаря Виноградівського ДНЗ №9;

Біланчук Світлану Євгенівну – музичного керівника Виноградівського ДНЗ №6;

Кевер Наталію Михайлівну – сестру медичну Виноградівського ДНЗ №8.

Для жінок, присутніх на урочистому зібранні, було дано святковий концерт. На завершення свята кожна присутня жінка отримала духмяні гвоздики.