Головне меню

Упродовж останніх днів до кол-центру ТОВ «Закарпаттяенергозбут» почали надходити дзвінки від споживачів про те, що в Україні створюються списки громадян, яким буде анульовано оплату комунальних послуг у період воєнного стану.

Повідомляємо: ці та інші повідомлення – ФЕЙК, спрямовані на те, щоб дестабілізувати ситуацію та зруйнувати систему забезпечення комунальними послугами в Україні.

ТОВ «Закарпаттяненергозбут» нагадує, що товариство сьогодні робить усе можливе для забезпечення електроенергією Закарпаття. Проте, виконувати це стає все складніше через велику заборгованість за спожиту електроенергію, яка накопичується у громадян та непобутових споживачів. Товариство цілком усвідомлює, що багато хто сьогодні опинився у складному становищі через воєнні дії. Але при цьому просимо врахувати той факт, що через відсутність коштів товариство не може розрахуватися з підприємствами-виробниками електроенергії. Відповідно – вони не матимуть за що придбати вугілля, мазут та інші складові для виробництва електроенергії.

Без світла ж сьогодні не зможуть працювати лікарні, пункти забору крові, не обігріватимуться будинки, місця перебування тимчасово переміщених осіб, не буде зв’язку, не працюватимуть підприємства критичної інфраструктури, оборонної промисловості тощо.

Тому ТОВ «Закарпаттяненергозбут» вкотре звертається до краян з проханням підтримати свою країну оплаченими рахунками, а, отже, стабільним електропостачанням!

Оплачувати рахунки можна онлайн: https://bit.ly/3tRVmGE, а також через Електронну абонентську книжку: https://pay.zakarpatzbut.energy/home.

Не вірте фейкам! Вся офіційна інформація тільки на наших ресурсах:

сайт: https://zakarpatzbut.energy/

фейсбук-сторінка: https://www.facebook.com/zakenergozbut

Прес-служба ТОВ «Закарпаттяенергозбут»

 

Архіви
Урядові сайти