Головне меню

Останнім часом усе більшого поширення набувають ідеї свідомого ставлення до навколишнього середовища і кожен відповідальний мешканець Закарпатської області може зробити свій власний крок до збереження природи, відмовившись від отримання рахунків у паперовій формі.

Директорка «Закарпаттяенергозбут» Наталія Німець: «Нагадаю: відмова від рахунку у паперовій формі в жодному разі не обмежить вашу обізнаність щодо нарахувань, оплат та інших даних, що зазвичай містяться у квитанції, оскільки з усією вичерпною інформацією стосовно Вашого особового рахунку можна ознайомитися в «Електронній абонентській книжці» побутового споживача. До того ж, інформація про поточне нарахування там з’являється одразу після його здійснення – і Вам не потрібно чекати доставки рахунку поштарем».

Ще однією перевагою Електронної абонентської книжки є можливість здійснювати платежі за допомогою онлайн-сервісу, який є більш зручним, оскільки не потрібно відвідувати відділення банку або Укрпошти, а оплачувати онлайн та без комісії. І тут же в цій електронній книжці кожен споживач може відмовитися від паперових рахунків.

Як відмовитися від паперового рахунку від ТОВ «Закарпаттяенергозбут»?

Пояснює начальниця кол-центру товариства Каріна Вашкеба: «Потрібно увійти в Електронну абонкнижку ТОВ «Закарпаттяенергозбут» (вкладка КАБІНЕТ на офіційному сайті товариства – https://pay.zakarpatzbut.energy/home).

У розділі «Загальна інформація» є панель під назвою «Актуальний рахунок». Якщо Ви поставите галочку у відповідне віконечко з написом «Відмова від отримання паперового рахунку», то ТОВ «Закарпаттяенергозбут» більше не надсилатиме Вам паперові рахунки. Натомість Ви зможете формувати їх у електронному вигляді й одразу в абонкнижці оплачувати.

Тим споживачам, які досі не зареєстровані в Електронній абонкнижці, але теж хочуть долучитися до важливої справи збереження екології, пропонуємо спробувати цей електронний сервіс і переконатися в його зручності та дієвості. Інструкція для реєстрації є на нашому сайті, також допоможуть з реєстрацією( в разі потреби) оператори кол-центру за номером 0-800-50-59-60».

Наразі від паперових рахунків відмовилися вже кілька тисяч споживачів. Але цього, як стверджують у товаристві, замало, бо загалом по області є понад 400 тисяч споживачів. Отже, щомісяця товариство друкує саме таку кількість рахунків. Зменшити їхню кількість шляхом переходу на електронний варіант квитанцій – це і є свідоме ставлення до природи.

Архіви
Урядові сайти