Головне меню

На виконання рішення першої сесії міської ради восьмого скликання від 10.12.2020 року №15 щодо початку реорганізації сільських рад шляхом приєднання до Виноградівської міської ради та розпорядження міського голови розпочато роботу комісії з реорганізації сільських рад, а саме здійснення повної інвентаризації майна, що передається у власність територіальної громади міста Виноградів.

            З метою виконання плану заходів з реорганізації сільських рад та забезпечення приймання-передачі основних засобів (матеріальних цінностей) та іншого майна, яке перебуває на балансі сільських рад у комунальну власність територіальної громади міста Виноградів, комісія у складі заступника міського голови Василя Тесличка та фахівців міської ради провела роботу в населених пунктах  Дротинці, Підвиноградів, Фанчиково.

            У ході роботи працівникам сільрад було надано рекомендації по проведенню інвентаризації, обліку основних засобів та бухгалтерських цінностей.

            Робота комісії з реорганізації сільських рад буде тривати до 15 січня 2021 року та проходитиме в усіх населених пунктах, що ввійшли до складу Виноградівської міської територіальної громади.

Виноградівська міська рада

ФОТО

Архіви
Урядові сайти