Головне меню

З метою підвищення рівня відкритості міської влади, впровадження інноваційних механізмів залучення громадськості до розподілу частини коштів міського бюджету Виноградівська міська рада оголошує про прийом проєктів від мешканців територіальної громади у рамках громадського бюджету у 2020 році.

Прийом проєктів здійснюється відповідно до Положення про громадський бюджет територіальної громади міста Виноградів, затвердженого рішенням 35-ої сесії міської ради від 17.01.2020 року № 1014.

Проєктом є описана ідея, пропозиція, що подана автором проекту і має підтримку не менше 25 осіб (малий проект) та 50 осіб (великий проект) (окрім самого автора), реалізація якої належить до компетенції міської ради, не суперечить чинному законодавству України, може відбуватися за рахунок коштів громадського бюджету, не перевищує термін одного бюджетного року, обсяг виділеного фінансування та оформлена згідно з вимогами Положення. За рахунок коштів громадського бюджету можуть реалізовуватись проєкти: великий – обсяг витрат на реалізацію якого не повинен перевищувати 500,0 тис. грн., малий – 100,0 тис. грн.

Подані проєкти повинні бути спрямовані, зокрема, на покращення благоустрою та інфраструктури міста, поліпшення комфорту проживання мешканців міста та естетичного вигляду міста, сприяти соціально-економічному розвитку, культурному і просторовому розвитку, розвитку туристичної привабливості міста, впровадженню сучасних інновацій у всіх сферах життєдіяльності міста.

Проєкти подаються за єдиною обов’язковою для заповнення формою. Бланк форми проєкту розміщується на офіційному сайті Виноградівської міської ради (https://vin-rada.gov.ua) у розділі «Громадський бюджет».

Термін подачі проєктів: з 1 березня по 31 березня 2020 року включно.
Проєкт подається особисто автором у паперовому та електронному вигляді з усіма додатками до відповідального підрозділу Виноградівської міської ради (м. Виноградів,    пл. Миру,5, каб. № 10). Графік прийому проєктів: щодня крім вихідних (субота, неділя) з 9:00 до 16:00, обідня перерва – з 12:00 до 13:00.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти