Як повідомив Закарпатський обласний центр з гідрометеорології,

протягом дня та ввечері 16 грудня на більшій частині території Закарпатської області очікуються значні дощі, на високогір’ї з мокрим снігом (І рівень небезпечності, жовтий).

16-17 грудня на річках Закарпатської області, на фоні підвищеної водності, відновиться підвищення рівнів води на 0,5 – 1,5 м, переважно в межах корінних берегів (без негативних наслідків), в нижніх течіях Боржави і Тисі на ділянці В.Бичків – Хуст на 1,5 – 2,5 м.

Очікується початковий вихід води на заплаву: р.Уж – м.Ужгород, р.Латориця – м.Мукачево, р.Стара – с.Зняцьово, р.Боржава – с.В.Ремети, р.Тиса – м.Тячів (рівень небезпеки жовтий).

15 – 19 грудня на р.Латориця – м.Чоп утримається високий шар води на заплаві з підтопленням автодороги с.М.Геєвці – с.Тисянка (рівень небезпеки помаранчевий).

В місцях проходження сильних дощів очікується формування значного місцевого та схилового стоку, підвищення рівнів води на малих водотоках з підтопленням понижених місць, особливо в населених пунктах, внаслідок захаращення русел потічків та водовідвідних канав.

В гірських районах існує загроза сходу невеликих селів (рівень небезпеки помаранчевий).

Різкий заток холоду 18 – 19 грудня зупинить розвиток паводкових процесів.