Головне меню

Сьогодні, 13 листопада, відбулась позачергова сесія міської ради, на якій були присутні 21 міський депутат із 26 обраних.

Одноголосно  депутати підтримали звернення до Голови Верховної Ради України  та Прем’єр-міністра України щодо фінансового забезпечення потреб мешканців громади, адже  поданий урядом проект Держбюджету на 2020 рік зменшує доходи місцевого самоврядування, а передбачений місцевим бюджетам ресурс  не дозволить органам місцевого самоврядування виконувати власні і делеговані повноваження та унеможливить надання послуг громадянам.

Також одноголосно міські депутати підтримали звернення до народного депутата України Поляка В.М. щодо сприяння в проведенні  ПАТ «Укрзалізниця» капітального ремонту  будівлі вокзалу залізничної станції Виноградів-Закарпатський.

Затим депутати  внесли зміни в бюджет на 2019 рік та затвердили план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік.

У питаннях «Різне» за пропозицією міського голови депутати затвердили  на посаду заступника міського голови Вантюха Ігоря Віталійовича (колишнього керівника апарату Виноградівської РДА), який  опіковуватиметься питаннями децентралізації та гуманітарними питаннями.

            Виноградівська міська рада

ФОТО

Архіви
Урядові сайти