Сьогодні, 11 жовтня 2021 р., міський голова – голова місцевої комісії Степан Бочкай провів позапланове засідання місцевої комісії з питань техногенно-економічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Участь у позаплановому засіданні взяли також перший заступник міського голови Адальберт Сверенко, заступник міського голови Василь Тесличко, члени комісії та запрошені.

Було розглянуто питання «Про виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з відсутністю постачання природного газу бюджетним установам на осінньо-зимовий період 2021/2022 років».

Як зазначив Степан Бочкай:

«На сьогодні на території Виноградівської міської громади виникла складна ситуація, пов’язана з відсутністю постачання природного газу бюджетним установам на осінньо-зимовий період 2021/2022 років. Ця ситуація потребує вжиття термінових заходів реагування, адже може призвести до порушення нормальних умов життєдіяльності десятки тисяч мешканців міської громади. Подальша відсутність газопостачання в умовах опалювального періоду призведе до блокування (припинення) роботи  закладів освіти, культури, соціальних закладів із тимчасовим та постійним перебуванням дітей, осіб похилого віку та закладів охорони здоров’я, що в умовах пандемії є абсолютно неприпустимим».

У ході засідання з інформацією виступив  начальник Виноградівського відділення АТ «Закарпатгаз» Андрій Ходаківський та інші.

Заслухавши інформації доповідачів, з урахуванням обговорення, комісія вирішила ситуацію, що склалася у зв’язку з відсутністю постачання природного газу бюджетним установам на осінньо-зимовий період 2021/2022 років класифікувати як надзвичайну ситуацію техногенного характеру місцевого рівня та звернутись для подальшого реагування до відповідних органів.