Головне меню

До  інформаційно-просвітницьких заходів по питанню децентралізації та створенню Виноградівської ОТГ активно долучилась центральна районна бібліотека.

            У рамках проекту ПУЛЬС («Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні») за участі міських депутатів, представників Виноградівської міськради, Буківської сільської ради та громадських організацій і, звичайно,  бібліотечних працівників протягом всього цього часу проходив цикл інформаційно-просвітницьких заходів, зокрема – «Децентралізація. Поінформованість. Бібліотека», «Моя  громада – мій добробут»,  координаційна зустріч з питань децентралізації, також у формі презентації розглядались юридичні аспекти децентралізації влади, розповідались історії успіху об’єднаних територіальних громад на Закарпатті, проходили скайп-конференції.

            Виноградівська міська рада висловлює вдячність колективу районної бібліотеки, а також директору центральної бібліотечної системи Катерині Гейзівні Вашкебі за активну участь у спільній роботі і змістовно проведені інформаційно-просвітницькі заходи  та сподівається на подальшу співпрацю.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти