Головне меню
Як повідомило ВУЖКГ, у зв`язку з ліквідацією аварії на міському водопроводі по вул. Декабристів 10.10.2022 р. з 10:00 за к.ч. буде тимчасово припинено водопостачання вулиць міста: Комунальна, Молодіжна, Декабристів, Робоча, Возз`єднання, Нахімова, Конституції, Дружби, Північна, Св.Іштвана, Духновича, Ягідна, Ракоці, Бєлгородська, Огарєва, Герцена, Копанська (від вул.Комунальна в бік Хуста), Полкова, Шондолівська, Виноградна, Ілляшкова.
  • У зв`язку з ліквідацією аварії на міському водлопроводі по вул. І.Франка, 92 сьогодні, 10.10.2022 р. з 10:30 к.ч., буде тимчасово припинено водопостачання мікрорайону “Меліоратор”, вул. Комунальна, вул. Вакарова.
  • У зв`язку з ліквідацією аварії на міському водопроводі по вул. Декабристів 11.10.2022 р. з 09:00 за к.ч. буде тимчасово припинено водопостачання вул. Комунальна, Молодіжна, Декабристів, Робоча, Возз`єднання, Нахімова, Конституції, Дружби, Північна, Св.Іштвана, Духновича, Ягідна, Ракоці, Бєлгородська, Огарєва, Герцена, Копанська (від вул.Комунальна в бік Хуста), Полкова, Шондолівська, Виноградна, Ілляшкова.
Архіви
Урядові сайти