Головне меню

Шановні депутати!

З 1 січня 2018 року розпочався етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік. Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, в тому числі і депутати Виноградівської міської ради Закарпатської області, інші суб’єкти декларування, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Декларація заповнюється та подається особисто суб’єктом декларування через власний персональний електронний кабінет у системі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування, шляхом заповнення електронної форми за допомогою електронного ключа.

На офіційному сайті НАЗК (https://nazk.gov.ua) в рубриці «Декларування» → «Законодавство» та на офіційному сайті Виноградівської міської ради (https://vin-rada.gov.ua) в рубриці «Електронне декларування, конфлікт інтересів» містяться Роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю, затверджені Рішенням НАЗК від 11.08.2016 р. № 3 зі змінами, де наведені деякі аспекти заповнення електронних декларацій.

Акцентуємо увагу на тому, що необхідно зробити декларанту.

По-перше, перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

По-друге, перевірити термін дії та працездатність Вашого електронного цифрового підпису (ключа) для роботи з Реєстром.

Також наголошуємо, що Національне агентство з питань запобігання корупції буде здійснювати повну перевірку декларацій, яка полягає у з’ясуванні достовірності задекларованих відомостей, точності оцінки задекларованих активів, перевірці на наявність конфлікту інтересів та ознак незаконного збагачення.

Зазначення в декларації завідомо недостовірних відомостей може тягнути за собою дисциплінарну, адміністративну або кримінальну відповідальність у встановленому законом порядку.

Умисне неподання суб’єктом декларування декларації до 01 квітня тягне за собою кримінальну відповідальність згідно ст. 366-1 Кримінального кодексу України.

Аналізуючи роботу системи електронного декларування в минулому році рекомендуємо Вам подати декларацію до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування до 01 березня 2018 року.

За додатковою інформацією звертайтеся до начальника відділу з питань юридичного та кадрового забезпечення міської ради Маркулинець Ганни Михайлівни, каб. № 10, тел.2-20-98.

СКАНКОПІЯ повідомлення

Архіви
Урядові сайти