Головне меню

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

       Відбулось пленарне засідання восьмої (позачергової) сесії Виноградівської міської ради сьомого скликання, на яке було винесене одне питання – «Про затвердження статутів дошкільних навчальних закладів  в новій редакції». Необхідність позачергового засідання полягала  у приведенні установчих документів  дошкільних закладів у відповідність до вимог чинного законодавства про дошкільну освіту, змінами у  Податковому кодексі в частині  неприбуткових установ і організацій та передачі дошкільним закладам міста Виноградів повноважень розпорядників бюджетних коштів третього рівня.

         Нагадаємо, що дошкільних навчальних закладів у нашому місті нараховується  шість: ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу №1 «Берізка», ДНЗ ясла-садок ім. Святого Йосипа з угорською мовою навчання,  ДНЗ №5, ДНЗ №6, ДНЗ №8, ДНЗ №9. Відвідують міські дитсадки на кінець 2016 року більше тисячі маленьких городян.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

      7 грудня 2016 р. на пленарне засідання восьмої (позачергової) сесії до сесійної зали зібрались 21 депутат із 26 обраних, 4 – відсутні з поважних причин. Після голосування міський голова Степан Бочкай повідомив присутніх депутатів про нові вимоги Закону України «Про запобігання корупції», зокрема,  про необхідність щорічного подання до 1 квітня декларацій про доходи шляхом  заповнення  на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції. Відтепер кожен декларант має пройти електронну ідентифікацію за допомогою електронного цифрового підпису і мати свій персональний електронний «кабінет» на сайті НАЗК.

         На завершення пленарного засідання міський голова привітав депутатів із професійним святом – Днем місцевого самоврядування та побажав, щоб виконання їхніх депутатських повноважень та наказів виборців стало вагомим внеском у розвиток рідного міста.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти