Сьогодні, 8 грудня 2021 р., під головуванням заступника міського голови Василя Тесличка відбулось планове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

У засіданні комісії взяли участь члени комісії та запрошені.

Комісія з питань захисту прав дитини працює для результативного вирішення проблеми виховання, всебічного розвитку та забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, реалізації її права на освіту, соціальний захист, а також – зростати та виховуватися в благополучному сімейному середовищі.

Тож, під час сьогоднішнього засідання комісійно розглянуто ряд питань, віднесених до повноважень служби у справах дітей Виноградівської міської ради, серед яких: про встановлення графіка зустрічей з дитиною, позбавлення батьківських прав, визначення місця проживання дітей, надання дозволу на вчинення правочинів.

Після розгляду заяв та документів, обговорення та вивчення обставин членами комісії були прийняті рішення, спрямовані на захист прав та законних інтересів дітей.

За результатами розгляду питань порядку денного були винесені виважені та обґрунтовані рішення в інтересах дітей та взяті на контроль до їх повного виконання.