Головне меню

Сьогодні, 23  грудня 2020 р., відбулось перше засідання виконавчого комітету, утвореного рішенням першої сесії міської ради восьмого скликання від  10.12.2020 р. №09.

            На засіданні були присутні 26 членів виконкому із 28, двоє відсутні з поважних причин. Також у засіданні взяли участь керівники та фахівці структурних підрозділів міської ради.

            Отже, членами виконкому були розглянуті та проголосовані питання щодо уповноваження старост на вчинення нотаріальних дій, державної реєстрації актів цивільного стану, реєстрація та зняття з реєстрації проживання та ведення військового обліку; питання виготовлення гербових номерних печаток та штампів; про встановлення батьківської плати за харчування дітей Виноградівської міської територіальної громади та інші питання.

            На засіданні детально було обговорено  проєкт рішення міської ради «Про бюджет Виноградівської територіальної громади на 2021 р.», який члени виконкому схвалили та рекомендували винести на розгляд та затвердження третього пленарного засідання  1-ої сесії.

Виноградівська міська рада

ФОТО

Архіви
Урядові сайти