Відповідно до статей 6 і 39, абзацу другого розділу VII „Заключні положення” Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, з урахуванням вимог Закону України „Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”, рекомендацій Українського інституту національної пам’яті, а також зважаючи на неоднозначне сприйняття громадськістю осіб, які своєю діяльністю демонструють антиукраїнську позицію, підтримують політику агресії та загрози територіальній  цілісності України,  розпорядженням голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля № 173 від 18.04.2016 р.  вулицю Терешкової у м. Виноградові перейменовано на вулицю Закарпатську.