Головне меню

дддВиноградівська дитячо-юнацька спортивна школа (ДЮСШ)

м. Виноградів, вул. Кооперативна, буд. 11

тел. (03143) 2-50-62

          Виноградівська ДЮСШ функціонує з 1960 року і має не тільки гідне уваги минуле, але й успішно розвивається у сучасності. Вихованці ставали переможцями та призерами Закарпатської області, колишнього СРСР, України, чемпіонами Європи та світу. У ДЮСШ діють 7 відділень – баскетбол, боротьба вільна, боротьба греко-римська, волейбол, важка атлетика, настільний теніс, футбол. Для проведення навчально-тренувальної та виховної роботи школа забезпечена кваліфікованими тренерами-викладачами з даних видів спорту. Займаються понад 800 дітей, з якими працюють 24 тренери (3 – майстри спорту України).

         дддддВиноградівська ДЮСШ має на балансі колишню будівлю кооперативного технікуму, де знаходяться адміністрація, два борцівські зали, зал важкої атлетики, настільного тенісу, тренажерний зал. Навчально-тренувальні заняття з учнями також проводяться на орендованих спортивних спорудах, майданчиках та полях (м. Виноградів – ЗОШ № 1, ЗОШ № 2, ЗОШ № 4, ЗОШ № 8, гімназія, стадіон «Пластмасовик» та в селах Виноградівського району).

         Комплектування спортивної школи щорічно здійснюється шляхом зарахування учнів-спортсменів до відповідних груп згідно результатів нормативів, виступів на змаганнях та присвоєння спортивних розрядів.

      ддддддд Вихованці ДЮСШ – неодноразові чемпіони та призери обласних, всеукраїнських та міжнародних змагань, приймають участь у спортивно-масових заходах під егідою НОК України:

         – Олімпійське лелеченя;

         – Олімпійський день;

         – Олімпійський тиждень;

         – Олімпійський урок.

         З метою обміном досвіду, налагодження та зміцнення дружніх зв’язків між різними країнами та удосконалення спортивної майстерності вихованці ДЮСШ приймали участь у міжнародних змаганнях за кордоном – в Угорщині, Румунії, Молдові, Німеччині, Білорусі, Австрії, Росії, Естонії.

       мерл  У 2014 р. на запрошення Виноградівської ДЮСШ заслужений майстер спорту з вільної боротьби, Олімпійська чемпіонка (Афіни, 2004), бронзова призерка Олімпіади (Пекін, 2008), чемпіонка світу (2000, 2001, 2003), чемпіонка Європи (2004, 2005) Ірина Мерлені провела з учнями спортшколи відкрите тренування та майстер-клас з боротьби.

         У 2015 році відбулось урочисте відзначення ювілею ДЮСШ – 55 років з часу заснування.

 

Сайт Виноградівської ДЮСШ:      http://sevlush-dyush.at.ua

 


ст. юністьСтадіон «Юність»

м. Виноградів, вул. Тюльпанів, б\н

        Сучасний, компактний футбольний стадіон. Одне з кращих футбольних полів області. Проведена капітальна реконструкція. Урочисте відкриття відбулось у 21464274972_img_1755016 р.

         Капітальний ремонт стадіону «Юність»  не проводився  більше 30 років, тож нагальною стала потреба у реконструкції застарілої інфраструктури. З міського бюджету виділено понад 1,5 млн. грн., фінансовий вклад внесли також місцеві футбольні меценати. Обладнано конференц-зал, осучаснено  основну вболівальницьку трибуну на 800 глядачів, роздягальню, душові кімнати, на полі встановлено нові ворота, з’явився м’який зелений газон і сучасна система поливу.

       пресНа стадіоні тренується до1464274952_img_1735рослий і юнацький склад ФК «Севлюш», проходять матчі вищої футбольної ліги Закарпаття. У рамках святкування 754-ої річниці з дня першої згадки про Виноградів як місто 28 серпня 2016 р. на стадіоні відбулось грандіозне футбольне шоу –  товариський футбольний матч між командами ветеранів футбольного клубу «Динамо» (Київ) та ветеранами футболу Виноградова.

Сторінка  ФК «Севлюш»  на FB:      https://www.facebook.com/groups/fcsevlush/?fref=ts


                                                     Стадіон «Пластмасовик»

м. Виноградів, вул. Українська%d0%bf%d0%bb%d0%b0%d1%81

     Стадіон знаходиться на балансі міста. У 2015 році відбулись роботи по зведенню паркану з бетонних плит, облаштовано  асфальтований тротуар  по вулиці Українській вздовж стадіону. Також  оновлено фасад головного входу.

         Планується подальший розвиток інфраструктури цієї спортивної споруди міста. У 2016році розпочато розробку проекту трибуни з підтрибунними приміщеннями та бігових доріжок, також  проекту будівництва запасного футбольного поля з штучним покриттям.

         Актуальною темою є пошук інвесторів для реконструкції стадіону.


Клуб важкої атлетики «Атлант»

м. Виноградів, вул. Кооперативна, буд. 11

          У клубі займаються 40 юних важкоатлетів з Виноградова та Підвиноградова. Керівник – голова асоціації майстрів важкої атлетики Закарпаття, чемпіон та рекордсмен Європи і світу серед майстрів з важкої атлетики, майстер спорту колишнього СРСР та України  Михайло Гал.

         Клуб тісно співпрацює з Федерацією стронгмену України, ор%d0%b0%d1%82ганізовує спортивно-масові заходи не тільки у Виноградові, але і на Закарпатті, також ініціює проведення чемпіонатів з важкої атлетики Виноградівського району, Закарпатської області, України.  Плідно співпрацює зі спортивними клубами Угорщини, куди на змагання їздять вихованці «Атланту».

         %d0%b3%d0%b3%d0%b3 У 2013 р. за ініціативи Клубу вперше на Закарпатті (м. Виноградів) пройшли V Всеукраїнські ігри ветеранів спорту з важкої атлетики, на які  з’їхалось більше 120 важкоатлетів з України, а також гості з Білорусі та Угорщ
ини.

         У 2016 р. клуб важкої атлетики «Атлант» заснував і провів  перший «Фестиваль сили» Срібної Землі (м. Мукачево). В рамках турніру відбулись змагання з гирьового спорту, пауерліфтингу, армреслінгу, важкої атлетики, а також пройшов Кубок Європи із стронгмену. Для участі в змаганнях приїхали спортсмени з України, Польщі, Угорщини, Словаччини, Білорусії, Латвії та Литви.


Спорт-клуб преміум-класу «Олімп»

            олм. Виноградів, вул. Шевченка, 13

         Графік роботи: пн.-сб. 8.00-21.00, нд. 12.00-18.00,

тел.: 099 030 41 31; 098 714 01 00

 

         Відкритий у 2015 р.  Оснащений професійним устаткуванням всесвітньовідомого німецького бренду “Gym80”. Результат тренувань на тренажерах Gym80 кардинально та якісно вищий.
%d0%be%d0%be%d0%be
Діють зони: тренажерна зала, кардіозона, функціональний тренінг,спінінг-студія, дзюдо, танці (дорослі, дитячі), бокс, аеробіка (доросла, дитяча), косметологічний кабінет з ультрасучасним устаткуванням для омолодження шкіри, корекції фігури та загального зміцнення організму людини,  масажний кабінет, перукарня, манікюр, педикюр, солярій, фреш-бар.

Сайт спорт-клубу преміум-класу «Олімп»:     

 http://vp-grup.com/olimp/index.html


%d0%b4%d0%b4%d0%b0%d1%80%d1%82Фітнес-центр «ДАРТ»

 м. Виноградів, вул. Миру, 6

тел.: 097-045-84-91, 050-069-10-02

       Відкритий у 2014 р. Тисяча квадратів спортивного драйву, два поверхи фітнес-клубу доступні кожному, хто дбає про власне тіло і власне здоров’я.

         Представлені різні види тренажерів для кожної групи м’язів. Зона вільних вагів (обтяжень) оснащена широким гантельним рядом. Грифи й диски відповідають усім сучасним вимогам як аматорського, так і професійного атлетизму.

         Під час занять в залі присутні професійні інструктори, які проведуть вступний інструктаж перед початком тренувального процесу.

         Пропозиції:

         Step-аеробіка з використанням степ-платформ. Навчання крокам і правильній техніці їх виконання

         Fit Ball Заняття кардіо-силової спрямованості на гімнастичних м’ячах. Надає позитивний вплив на хребет, розвиває координацію

         Box aerobics Заняття кардіо-силової спрямованості, що являє собою поєднання боксу, східних єдиноборств та аеробіки під ритмічну музику

         Spinning (групове велотренування) – імітація групових шосейних велоперегонів. Один з найбільш ефективних способів боротьби з зайвою вагою (втрата до 700 ккал)

         Pilates Заняття, спрямоване на створення м’язового тонусу, поліпшення гнучкості, формування правильної постави

         Yoga Клас, направлений на розвиток сили, гнучкості і координації рухів. Сприяє покращенню психоемоційного стану

         Stretching Комплекс фізичних вправ, направлених на те, щоб м’язи були еластичними, а суглоби гнучкими та рухливими

%d0%b0%d1%80%d1%82
Children’s fitness Спортивні заняття для дітей, які можуть включати в себе елементи хореографії, гімнастики, аеробіки, та східних єдиноборств

                ТRХ Один з найпопулярніших видів функціонального тренінгу з використанням спеціальних ременів, під час заняття розвиваються силові якості, гнучкість, координація, витривалість, рухливість у суглобах,з меншується ризик отримання травм.

         Солярій, фітнес-бар, масаж

         Сайт  фітнес-центру «ДАРТ»      http://www.dart-fitnessclub.com

 


%d0%baТенісний корт

(навчально-тренувальний спортивний комплекс)

м. Виноградів, вул. Вакарова, 13

 Графік роботи: 9.00 – 21.00 (к.ч.) без перерви,

без вихідних

тел.: 095-20-30-432

       14354925_152534635199834_8577380416467271847_n У 2010 році з ініціативи сім’ї Любків на території колишнього промкомбінату відкрився навчально-тренувальний спортивний комплекс, директором якого є Любка Богдана Бертолонівна. Її чоловік, Сергій Степанович Любка, працював вчителем фізкультури в Олешницькій та Фанчиківській загальноосвітніх школах, був тренером з легкої атлетики та співорганізатором різних змагань.

У даному спорткомплексі займаються діти та дорослі з різних видів спорту. Зокрема: міні-футбол, баскетбол, спортивний танець, спортивна гімнастика, карате, настільний та великий теніс. У спорткомплексі проходять районні та обласні змагання з баскетболу, футболу та настільного тенісу. Спорткомплекс відкритий для всіх бажаючих займатися спортом. Також зал безкоштовно надається для проведення районних та обласних спортивних змагань районній благодійно-реабілітаційній спортивній організації “Відродження».

OLYMPUS DIGITAL CAMERAtennis_23

      Враховуючи велику кількість дітей, які бажають займатися великим тенісом, у родини Любків виникла ідея побудувати великі тенісні корти, які дадуть можливість дітям та дорослим Виноградівського району займатися великим тенісом.  У 2013 р. відбулось урочисте відкриття сучасних тенісних кортів.


 

%d1%81%d1%81%d0%b5%d0%bbКінний центр «Селід»

 м. Виноградів, вул. Ракоці

тел.: 095 9060892,  098 0207876

 %d1%81%d1%812

Терапія та навчання за допомогою коней.

        Пропозиції:  Прогулянки в горах, кінні прогулянки, верхова їзда, іпотерапія, верхова їзда для малят,  екскурсії для школярів, літній кінний табір.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

   Працюють: дитячий табір рекреаційної верхової їзди для дітей з інвалідністю; дитячий кінно-спортивний табір; інклюзивний кінний табір (табір, в якому здорові діти та діти з інвалідністю займаються разом); розробка та реалізація індивідуальних реабілітаційних програм, а також програм з естетотерапії (комплекс методів психолого-педагогічної корекції, в основі якого – зцілення через спілкування з природою та художня творчість), сімейні програми.

Сайт кінного центру «Селід»    http://www.selid.org


 

Архіви
Урядові сайти