Головне меню

Громадські слухання

       Виноградівська міська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації – детальний план території для будівництва ресторанного комплексу.

     Містобудівна документація – детальний план території розроблена на підставі рішення сесії Виноградівської міської ради № 824 від 17.10.2013 року.

     Замовник: Міндак Антон Антонович.

     Проектувальник: арх. Гук Семен Ярославович, сертифікат серія АА № 001704, від 18.06.2013 року.

     Місце розташування: м. Виноградів садове товариство «Біолог»

     Мета і завдання містобудівної документації:

–         Уточнення проектувальної структури забудованої території.

–         Розробка транспортного обслуговування об’єкту.

–         Вирішення питання інженерного забезпечення.

–         Вирішення благоустрою та озеленення території.

–         Розробка заходів щодо охорони довкілля.

     З графічною та пояснювальною частинами містобудівної документації можна ознайомитися можна ознайомитися в к. № 210 Виноградівської міської ради понеділок – п’ятниця з 9.00 до 17.00 к. ч. Відповідальний спеціаліст відділу з питань землекористування, містобудування та архітектури Рац Й. Е.

     Пропозиції та (зауваження) від фізичних та юридичних осіб приймається до 29 квітня 2014 року за адресою м. Виноградів площа Миру, 3 каб. 210.

     Пропозиції та зауваження відповідно до ч 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» приймаються у письмовій формі, із зазначенням призвіща, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

     У слуханні можуть прийняти участь громадяни і юридичні особи, які визначені п.7 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»: повнолітні особи, представники органів самоорганізації населення, народні депутати України, депутати місцевих рад.

       Пропозиції та зауваження, що надійшли після встановленого терміну не розглядаються.

       Відповідальний за проведення громадського слухання – спеціаліст відділу з питань землекористування, містобудування та архітектури Рац Й. Е.

       Громадські слухання будуть проходити о 14.00 год. к.ч. 29 квітня 2014 року в малому залі засідань районної ради за адресою площа Миру 5.

Архіви
Урядові сайти