Головне меню

В Україні триває програма для населення по обміну ламп розжарювання на світлодіодні лампи за підтримки ЄС – відповідно до постанови Кабміну «Про реалізацію експериментального проєкту щодо створення сприятливих умов для забезпечення ефективного споживання електричної енергії населенням».

Українці мають змогу обміняти п’ять ламп розжарювання на п’ять світлодіодних (LED) ламп двох типів цоколю ламп Е27 та Е14.

Обмін ламп розжарювання на нові світлодіодні LED лампи також проходить у Виноградівському відділенні Укрпошти (вул. Миру, 41) – за умови надання справних побутових ламп розжарювання  у кількості 5 штук та необхідної інформації про отримувача.

Із 25 лютого ц.р. обмін ламп також буде здійснюватись у сільських відділеннях поштового зв’язку нашої громади.

Механізм обміну  наступний: потрібно бути громадянином України віком від 18 років, мати паспорт, РНОКПП та справні лампи розжарювання для обміну.

При оформлені заявки через застосунок «Дія» потрібно: авторизуватись в застосунку; обрати Послуги – Обмін лампочок; вказати контактний номер телефону та відділення «Укрпошти», в якому бажаєте отримати лампи; зазначити тип та кількість світлодіодних ламп, які хочете отримати. За деякий час після подачі заявки людині автоматично на телефон надходить повідомлення з мобільного застосунку «Дія» про можливість отримання світлодіодних ламп в обраному відділенні поштового зв’язку АТ “Укрпошта”. Отримання ламп здійснюється за номером такої заявки.

Якщо людина не забрала замовлення впродовж 5 робочих днів, воно анулюється.

При обміні в Укрпошті фіксують паспортні дані людини, другий раз вона провести обмін не зможе.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти