У Виноградівській міській раді пройшло громадське обговорення  щодо врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної   документації (замовник проекту:     виконавчий комітет Виноградівської міської ради, розробник проекту: КП «Виноградів-проект»).

Станом на серпень 2017 р. в міську раду на отримання земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку подано 220 заяв учасників бойових дій.             Для забезпечення їх земельними ділянками для будівництва житлових будинків міською радою, враховуючи розроблений проект внесення змін до генерального плану міста, було підібрано земельні ділянки та замовлено виготовлення 4 детальних планів територій для будівництва індивідуальних житлових будинків загальною площею 41,2 га, а саме:

в районі вулиці Герцена – 12,2 га, вул.Першотравневої – 4,9 га, вул. Лермонтова – 14 га та вул. Лейзмана-Кривуляка – 10 га.

Затвердження даних детальних планів відбудеться на черговій сесії міської ради. Затим будуть розглянуті заяви учасників бойових дій щодо виділення їм земельних ділянок для будівництва індивідуальних житлових будинків і на засіданні наступної  міської сесії будуть задоволені заяви тих учасників бойових дій, які подані до міської ради.

ДЕТАЛЬНІ ПЛАНИ  для будівництва індивідуальних житлових будинків  для учасників АТО

ФОТО  засідання