Головне меню

Сьогодні, 16 лютого 2021 р.,  на 65-му році життя відійшов у вічність перший заступник Виноградівського міського голови, член виконавчого комітету  Ціцей Василь Васильович.

          Весь його трудовий шлях, управлінський талант і професійні здібності  нерозривно пов’язані з роботою  на благо рідного міста.

          Активна робота на всіх керівних посадах, де йому доводилось працювати в різні роки, робота на посаді незмінного першого заступника міського голови створила йому  заслужений авторитет серед  керівників організацій та установ, депутатських корпусів,  колег по роботі та мешканців  Виноградова.

          Протягом багатьох років спільної праці він демонстрував високі якості адміністративного управління  інфраструктурою та життєдіяльністю міста, вміння бачити перспективу та приймати далекоглядні рішення.

          Життєвий шлях Василя Васильовича – це зразок людської гідності та добропорядності.

          Закінчивши у 1978 році Львівський політехнічний інститут за спеціальністю «Інженерна геодезія», трудову діяльність розпочав у Виноградівському будівельному управлінні «Промбуд» тресту «Закарпатбуд» на посаді інженера-геодезиста.

          З 1981 по 1991 рр. – працював в апараті райкому комсомолу та райкому Компартії України.

          З 1991 по 1998 рр. – начальник Виноградівського ремонтно-будівельного управління.

          Депутат Виноградівської районної Ради народних депутатів Закарпатської області (1987 р.), (1990-1995 рр.),  депутат Виноградівської Ради народних депутатів (1994 -1998 рр.)

          Із 1998 року  і по сьогодні працював першим заступником міського голови.       

                    Світлий, добрий спомин про Василя Васильовича назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав, любив і поважав, хто жив і працював поруч із ним.

          Важко повірити, що ми вже ніколи не почуємо його мудрого слова, цінної поради, не побачимо щирої посмішки.

          У ці скорботні дні ми розділяємо невимовний сум за його втратою.

          Виконавчий комітет та Виноградівська міська рада  глибоко сумують з приводу смерті Ціцея Василя Васильовича та висловлюють щирі співчуття його родині.

          Добрий спомин про Василя Васильовича ніколи не згасне, а його світле ім’я назавжди збережеться в історії нашого міста.

 Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти