Головне меню

У зв’язку з погіршенням погодних умов та внаслідок значних опадів з 4 по 5 січня відбулося підняття рівня води річки Боржава та підтоплення дворогосподарств і сільськогосподарських угідь мешканців сіл Великі Ком’яти та Боржавське.

5 січня для ознайомлення з ситуацією, що склалася на р.Боржава керівництво краю, а саме: Віктор Микита, голова Закарпатської облдержадміністрації, Віталій Матій, в.о.голови Берегівської райдержадміністрації та Адальберт Сверенко, в.о. голови Виноградівської міської ради здійснили виїзд у с.Великі Ком’яти.

До робіт з ліквідації наслідків негоди залучено підрозділи ГУ ДСНС України у Закарпатській області, відділення поліції та Виноградівське міжрайонне управління водного господарства.

З метою пониження рівня води місцевою комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийнято рішення щодо проведення розкопки правостороннього земляного валу русла річки Боржава в районі ткацької фабрики та вище автомобільного мосту дороги Ком’яти-Заріччя.

Пізніше, в результаті переливу р.Боржава через лівосторонній земляний вал, нижче за течією 1,5 км автомобільного мосту, відбулось затоплення паводковими водами провулку Ватутіна в с.В.Ком’яти (це 9 дворогосподарств, з яких у 3-ох проживають) та підтоплено біля 70 га с/угідь. Для зменшення паводкового стоку до житлових будинків було здійснено прокоп, на місці працює пересувна насосна станція.

                Також в с.Велика Копаня внаслідок переливу річки Тиса затоплено сільськогосподарські угіддя орієнтовною площею 450 га, проходить перелив автодороги Мукачево-Рогатив в районі залізничного переїзду зупинки В.Копаня.

         На даний час проводиться постійний моніторинг паводкової ситуації у межах населених пунктів нашої громади.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти