Відповідно до рішення виконавчого комітету №20 «Про впровадження на території  Виноградівської міської територіальної  громади мережі стаціонарних технічних засобів  (приладів контролю) фіксації адміністративних  правопорушень у сфері забезпечення дорожнього руху в автоматичному режимі»  після проведення відповідного тестування у м.Виноградів запрацюють  відеокамери, а саме:

по вул. Ардовецька, на існуючій бетонній опорі навпроти будинку № 200 (фіксація в бік вул.Акацієва);

по вул. Копанська, на новій опорі навпроти будинку № 286 (фіксація в бік вул.Возз’єднання).

Камери встановлені з метою підвищення безпеки дорожнього руху та створення умов, що сприяють безпечному руху транспортних засобів і пішоходів.