8 вересня 2021 р. у великому залі Виноградівської міської ради відбулась розширена нарада щодо стану вакцинації працівників освітніх закладів територіальних громад Виноградівщини.

Нарада пройшла під головуванням голови Закарпатської облдержадміністрації Анатолія Полоскова, участь в якій взяли  заступник голови ОДА Іштван Петрушка, голова Берегівської райдержадміністрації Ігор Вантюх та заступник голови РДА Єва Данич, Виноградівський міський голова Степан Бочкай та заступник міського голови Віталій Любка, а також директор КНП «Виноградівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Агата Гал, представники виконавчих органів територіальних громад, керівники відділів освіти, директори закладів освіти та представники батьківських комітетів шкіл.

Як зазначив Анатолій Полосков:

«Україна вже сьогодні перевищила індикатори, які можуть перевести країну з зеленого рівня епідемічної небезпеки в жовтий. Міністерство охорони здоров’я подало в Кабінет Міністрів України клопотання з проханням перевести Україну з “зеленого” на “жовтий” рівень епідемічної безпеки. Також відбудеться засідання державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка розгляне дане питання. І, швидше за все, з 13 вересня вся Україна перейде на жовтий рівень епідемічної безпеки. Якщо місцями відбувається погіршення до помаранчевого або червоного рівня, країна переходить до регіонального розподілу на зони».

Щодо роботи освітніх закладів – то згідно Постанови КМУ школи працюватимуть  у звичному режимі, якщо 80% педагогів вакциновані проти коронавірусу. Якщо ця норма не дотримана, то школа переходить на дистанційне навчання.

На даний час відсоток вакцинації освітян на території колишнього Виноградівського району – найнижчий по цілому Закарпаттю.

Тому голова Закарпатської облдержадміністрації закликав присутніх керівників закладів освіти активізувати  роботу по імунізації педагогів з тим, щоб працювати у новому навчальному році у звичному режимі, без елементів дистанційного навчання.