Головне меню

Сьогодні, 6 липня 2021 р., під керівництвом голови Берегівської райдержадміністрації Ігоря Вантюха та за участі заступника міського голови Віталія Любка і заступниці голови Берегівської РДА Єви Данич у малому залі міської ради відбулась нарада щодо популяризації вакцинальної кампанії проти COVID-19.

На нараді були присутні керівники установ, організацій, підприємств  всіх форм власності, увагу яких було звернуто на  проведення інформаційної кампанії серед працівників  та формування списків бажаючих вакцинуватись.

Як зазначив Віталій Любка:

На даний час у Закарпатській області стабільно працюють 5 Центрів вакцинації, один з яких розташований у Виноградові. Більше 400 щеплень вже  зробили в Центрі вакцинації, що працює у міському будинку культури. Це хороший результат для Виноградівської міської територіальної громади.

Також і цими вихідними бажаючі можуть зробити щеплення у Центрі вакцинації за адресою: пл.Миру, 3, Виноградівський міський будинок культури, другий поверх (10.07. 2021 р. – з 13.30. до 17.30. к.ч. та 11.07.2021р. – з 9.00 до 17.00 к.ч.).

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти