Сьогодні під головуванням міського голови Степана Бочкая та заступника міського голови Адальберта Сверенка відбулась нарада з представниками: відділу освіти, молоді та спорту міської ради, фінансового відділу, комунальної установи «Центр з обслуговування закладів освіти».

Метою наради стало питання щодо необхідності збільшення освітньої субвенції на 2021 рік для місцевого бюджету.

На даний час формування обсягів освітньої субвенції для місцевих бюджетів на 2021 рік здійснено відповідно до формули розподілу освітньої субвенції між місцевими бюджетами.

Показник формування обсягу освітньої субвенції не відповідає тому обсягу, який необхідний для визначення фонду оплати праці вчителів та інших педпрацівників відповідних закладів загальної середньої освіти нашої громади.

В результаті такого формування обсягу освітньої субвенції виходить нерівномірний розподіл субвенції та дефіцит обсягів до фактичної потреби у видатках на оплату праці педагогічних працівників.

Тож, за наслідками наради прийняте спільне рішення звернутися до Міністерства освіти України, Міністерства фінансів України з пропозицією переглянути діючий формульний підхід до розподілу освітньої субвенції між місцевими бюджетами.