Головне меню

Сьогодні, 11 січня 2021 року, за ініціативи депутатської групи Виноградівської міської ради «За розвиток», за участі міського голови Степана Бочкая,  першого заступника міського голови Василя Ціцея, секретаря міської ради Сніжани Попович, начальника Виноградівської філії АТ «Закарпатгаз» Андрія Ходаківського, технічного директора АТ «Закарпатгаз» Олександра Голуба, заступника голови Королівської селищної  територіальної громади Тараса Задорожного відбулася робоча зустріч.

Мета зустрічі – резонансне питання підняття цін за природній газ та його транспортування.

В ході обговорення представники АТ «Закарпатгаз» роз’яснили присутнім порядок формування тарифів за послуги розподілу природного газу. При цьому інформували, що АТ «Закарпатгаз» не є постачальником природного газу, а здійснює тільки обслуговування газових мереж і підтримання їх в робочому стані.

Представники АТ «Закарпатгаз» відмітили, що Виноградівський район має великі втрати газу в порівнянні з іншими регіонами Закарпатської області.

Між депутатами та представниками АТ «Закарпатгаз» відбулось жваве обговорення. Депутати неодноразово піднімали питання неплатоспроможності населення, завищення тарифів та необхідність врегулювання ціни за природній газ.

В ході зустрічі була підтримана пропозиція звернутись до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо врегулювання питання ціни за природній газ та ціни з надання послуг за його розподіл.

Виноградівська міська рада

ФОТО

Архіви
Урядові сайти