Головне меню

          Сьогодні, 11 грудня 2020 року, у великому залі під головуванням Виноградівського міського голови Степана Бочкая за участі першого заступника Василя Ціцея, заступників міського голови Сергія Грабара та Адальберта Сверенка, секретаря міської ради Сніжани Попович, керуючої справами Світлани Жадік, керівників структурних підрозділів міської ради та старост, що увійшли до складу  Виноградівської міської територіальної громади, відбулась робоча нарада.

          У своєму вступному слові міський голова Степан Бочкай наголосив  присутнім на необхідності безумовного дотримання Положення про старосту, затвердженого рішенням 1-ої сесії міської ради 8 скликання  №08 від 10 грудня 2020 р, а також на дотриманні  діючого та майбутнього регламенту, режиму роботу, організацію прийому громадян. Увага була акцентована на дотриманні  карантинних обмежень.

          Далі міський голова надав слово учасникам робочої наради.

          Зокрема, було обговорено нагальні питання, пов’язані з реорганізацією сільських рад, вивільненням працівників та правонаступництво; першочергові заходи щодо організації роботи з обліку інвентаризації та землекористування в населених пунктах територіальної громади; про організацію роботи з реєстрації місця проживання; юридичні аспекти кадрової роботи в період реорганізації; організацію роботи з діловодства, звернень громадян, роботу комунальних служб з благоустрою та попередження надзвичайних подій.

          За наслідками наради старостам сіл надано відповідні доручення задля забезпечення на належному рівні доступу до послуг мешканців у населених пунктах, що увійшли до Виноградівської територіальної громади.

Виноградівська міська рада

ФОТО

Архіви
Урядові сайти