Головне меню

Найбільша школа Виноградова відзначила своє 45-річчя

У міському будинку культури відбулись урочистості з нагоди ювілею – 45-річчя з дня заснування Виноградівської загальноосвітньої школи №8. В урочистостях взяли участь педагогічний, учнівський та батьківський колективи навчального закладу, вчителі-ветерани, керівники міста та району, управління освіти та численні гості.

Привітав рідну школу з ювілейною датою колишній випускник – міський голова Степан Бочкай:

            -Історія Виноградівської загальноосвітньої школи №8 налічує майже півстоліття. За цей час декілька поколінь вчителів формували славну історію навчального закладу, примножували інтелектуальний потенціал підростаючого покоління і з добрими освітянськими досягненнями підійшли до свого 45-річного ювілею.

За роки свого існування Виноградівська ЗОШ №8 виховала велику когорту гідних випускників і учнів, результат успішного навчання яких – призові місця на олімпіадах і конкурсах різного рівня та високий рейтинг вступу у вищі навчальні заклади.

Випускником школи був і я. Після об’єднання третьої і п’ятої шкіл прийшов у шостий клас і провчився тут чотири роки. Я із вдячністю згадую свої чудові шкільні роки та вчителів.

За цією ювілейною датою криється наполеглива праця теперішніх педагогів і тих, хто зараз знаходиться на заслуженому відпочинку. Тож сьогодні висловлюю особливу вдячність і вам –  дорогі вчителі-ветерани!

Нехай і надалі примножуються ваші досягнення у формуванні високоосвічених учнів – нашого майбутнього. Будьте лідерами у всьому і гордо несіть звання Виноградівської  школи №8! 

Від імені виконкому Виноградівської міської ради, від себе особисто щиро бажаю рідному навчальному закладу процвітання і примноження традицій; вчителям і учням – високих досягнень у навчанні, цікавих уроків, міцних знань та доброго  здоров’я!

            Також міський голова за  багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток освіти, високі досягнення у справі навчання та виховання учнівської молоді нагородив подяками Виноградівської міської ради шанованих педагогів міської ЗОШ І-ІІІ ступенів №8:

            Чепинець Віру Іванівну – вчителя української мови та літератури;

            Роман Оксану Іванівну – вчителя французької мови;

             Коцан Петра Петровича – вчителя образотворчого мистецтва;

             Гудак Ельвіру Дмитрівну – вчителя французької мови;

             Пилип Наталію Андріївну – медичну сестру;

            Гнетило Ганну Юріївну –   вчителя початкових класів.

            Масштабна концертна програма була підготовлена силами самих учнів та вчителів, свої таланти у віршах, піснях і танцях демонстрували школярі, колишні випускники та вчителі.

Виноградівська міська рада

ФОТО

Архіви
Урядові сайти