Головне меню

         Відбулась 13-та сесія міської ради сьомого скликання, на якій були присутні  24 депутати із 26 обраних, 2 – відсутніх з поважних причин.  До розгляду було представлено 13 питань порядку денного, які попередньо були детально обговорені на засіданнях 5 постійних комісій.

            Депутати розпочали засідання із питання «Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Виноградів» засновнику Міжнародного фестивалю сучасної пісні і танцю «Кришталеві грона»  Гріга Андрію Андрійовичу (посмертно) – за активну громадську позицію, популяризацію  різних жанрів мистецтва серед молоді, пошук молодих талантів. Інтелігентного, чуйного, співчутливого до людських проблем Андрія Андрійовича  Грігу виноградівці чотири рази підряд обирали депутатом міської ради. Нагадаємо, що звання «Почесний громадянин міста Виноградів»  було засноване у 2001 році і за ці роки за особистий вагомий внесок в соціально-культурний розвиток міста Почесного звання удостоєні 22 виноградівця.

            У ході пленарного засідання депутати затвердили зміни до міського бюджету, розглянули земельні питання.

            Виноградівські депутати одноголосно підтримали інші важливі питання порядку денного, зокрема, гарантування співфінансування грантових проектів «Жешув та Виноградів – міста з гуманним відношенням до тварин» та «Підтримка соціальних послуг шляхом створення транскордонних центрів реабілітації та спорту для дітей шкільного віку в містах Санок (Польща) та Виноградів (Україна)».

            Також на сесійному засіданні були розглянуті і проголосовані ряд інших питань, встановлено місцеві податки і збори на 2018 рік, затверджено нову редакцію Положення  про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Виноградів.

            Звернулися міські депутати до Закарпатської обласної ради щодо  передачі у комунальну власність міста пустуючого на даний час приміщення  колишньої аптеки №31 по вул. Пушкіна, 2.

            Завершено роботу сесії збором коштів для Галинки Старости. Благодійний внесок від міських депутатів та працівників міської ради склав біля 4 тисяч гривень. Зібрані кошти  представники громадського благодійного фонду «Виноградів» передадуть на лікування  дівчинці, яка хворіє на генетичну хворобу муковісцидоз та потребує операції з пересадки печінки.

Виноградівська міська рада

ФОТО

Архіви
Урядові сайти