Сьогодні, 8 квітня 2022 р., у Виноградівській міській раді відбулась спільна зустріч міського голови, народного депутата України Владіслава Поляка та керівника ТОВ «Джентерм Україна» Чобо Орбана щодо роботи підприємства.
    «Джентерм Україна» є підприємством з 100% іноземною інвестицією, яке створене у м. Виноградів у 2004 р. та за період діяльності стало одним з найбільших роботодавців та платників податків у Закарпатській області, а також основним бюджетоутворюючим підприємством Виноградова.
      На даний час питання роботи заводу є резонансним, адже ширяться чутки про скорочення працівників та закриття ліній виробництва.
    У ході наради Чобо Орбан повідомив, що на даний час підприємство працює, однак є питання переміщення лінії Mercedes за кордон – на вимогу німецького замовника концерну «Mercedes».
    В той же час власниками ТОВ «Джентерм Україна» покладено завдання так організувати процес виробництва у Виноградові, щоб запобігти скороченню людей.
     Таким чином, заради попередження звільнення та забезпечення роботою всіх наявних працівників, відбудеться переформатування роботи заводу у три зміни та ін.
    Товариством «Джентерм Україна» тривають переговори з підприємствами на Сході України щодо переміщення виробничих потужностей із зони військових дій на вивільнену площу заводу.
   На завершення наради була прийнята спільна домовленість щодо проведення таких зустрічей щодватижні.