Черговий прийом громадян провів Виноградівський міський голова Степан Бочкай.

Так, 28 лютого ц. р., на прийом звернулась значна кількість відвідувачів,  а також група мешканців Виноградова з колективним зверненням. Відвідувачам були надані консультативні роз’яснення, розглядалось питання межових спорів та надання матеріальної допомоги.

ттдд        Також на прийом до міського голови завітала група мешканців будинку по вул. Миру, 7 у Виноградові з колективною скаргою щодо порушення права громадян на захист від шкідливого впливу шуму (відповідно до Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення") та недотримання режиму роботи ресторану-караоке «Таш-Далі»  (вул. Миру, 4). Даний  розважальний заклад знаходиться буквально навпроти багатокватирного будинку.  Мешканці будинку  до своєї колективної скарги, крім заяв до виноградівського відділення поліції, додали  записи відеофіксації нічних порушень режиму тиші.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Дане питання того ж дня було розглянуто на засіданні виконавчого комітету у присутності власника розважального закладу  Погоріляка Павла Юрійовича. Прийнято рішення встановити режим роботи ресторану-караоке до 23.00 к. ч., контроль за виконанням цього рішення покласти на Виноградівське відділення поліції. При недотриманні затвердженого режиму роботи буде розглядатись питання щодо зміни профілю закладу або його закриття.