Сьогодні, 16.02.2022 р., відбулась 13-та позачергова сесія Виноградівської міської ради. Сесію провів міський голова Степан Бочкай за участі секретаря міської ради Сніжани Попович та депутатського корпусу. У роботі сесії взяли участь 27 депутатів із 34-ох обраних, заступники міського голови, доповідачі з питань порядку денного.

Попередньо всі питання були опрацьовані в ході сьогоднішнього засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку (голова – Роман Фурман).

Під час засідання депутатами одноголосно затверджено звіт про виконання бюджету Виноградівської міської територіальної громади за 2021 рік та внесено зміни до бюджету Виноградівської міської територіальної громади на 2022 рік.

Також на тринадцятій позачерговій сесії міської ради восьмого скликання депутатами було розглянуте важливе на даний час питання та відповідно одноголосно затверджено Програму організації та забезпечення територіальної оборони,  призову на строкову військову службу та військово-патріотичного виховання населення Виноградівської міської територіальної громади на 2022–2026 роки.

Позаяк сьогодні в Україні вперше проходить День єднання, міський голова Степан Бочкай наголосив, що  цей день має згуртувати українців і показати, що ми – єдиний народ. На завершення засідання депутати Виноградівської міської ради зробили спільне фото.