Міська рада надала згоду на подальшу реконструкцію стадіону «Пластмасовик» у Виноградові

Рішення щодо подальшої реалізації проєкту з реконструкції стадіону було прийнято на 12-ій позачерговій сесії Виноградівської міської ради, яка відбулася сьогодні, 03 лютого 2022 року.

Сесію провела секретар міської ради Сніжана Попович, участь у її роботі взяли 24 депутати з 34-ох обраних, заступники міського голови, доповідачі з питань порядку денного та представники ЗМІ.

На позачерговому засіданні депутати розглянули та підтримали нагальні на даний час питання для територіальної громади. Зокрема щодо передачі функцій замовника від Виноградівської міської ради до управління капітального будівництва Закарпатської обласної державної адміністрації. Дане рішення надасть змогу реалізувати соціально важливий проєкт «Реконструкція стадіону «Пластмасовик» по вул. Українська у м.Виноградів» та дозволить здійснювати його фінансування з державного бюджету у рамках програми Президента України «Велике будівництво».

Проєктно-кошторисна документація зокрема передбачає облаштування  легкоатлетичних доріжок, реконструкцію футбольного поля, заплановано ремонт трибун для вболівальників, будівництво чотирьох тенісних кортів тощо. Загалом орієнтовна вартість об’єкту становить близько 63 млн.грн, з них 10% має профінансувати місцевий бюджет.

Також на засіданні внесли зміни до деяких рішень сесій міської ради та договору оренди нежитлового приміщення шляхом заміни орендодавця.

На завершення роботи сесії, секретар міської ради Сніжана Попович та перший заступник міського голови Адальберт Сверенко привітали депутатів міської ради, які в період між пленарними засіданнями святкували свій День народження. Також були вручені вітальні адреси депутатам, які нещодавно відзначили свій ювілей: депутату міської ради восьмого скликання Йосипу Йосиповичу Матію, який нещодавно святкував своє 40-річчя. А також з нагоди 55-річчя, депутату Виноградівської міської ради трьох скликань  Тетяні Григорівні Сугай.