Головне меню

Відповідно до рішення виконкому Виноградівської міської ради №27 від 28 лютого 2017 року березень і квітень місяці  визначені періодом проведення місячника санітарної очистки, благоустрою та озеленення міста. Відрадно, що абсолютна більшість підприємств, установ та організацій прийняли участь у загальноміських Днях благоустрою 31 березня – 1 квітня ц. р.

Першими долучились до спільної справи учнівські та педагогічні колективи міських шкіл, які провели прибирання скверів, прилеглих територій до їхніх навчальних закладів та центрального скверу на площі Миру. Представники ВПУ-34 прибирали  власну територію, узбіччя вулиці І. Франка до повороту на вул. Першотравневу. Значний обсяг робіт виконано підприємствами ПМК-78 та міжрайонним управлінням водного господарства. Ними прибрано території  скверів перед адмінбудівлями, прилеглі території, вул. Меліоративну, узбіччя дороги по вул. І.Франка з вивозом сміття власним транспортом. Також  спільно з користувачами земельних ділянок  в урочищі «Виннички» проведено роботи по очистці та впорядкуванню цієї відпочинкової зони.

Активно працювали по благоустрою міста та прибиранню прилеглих територій  працівники районної ради, управління праці та соціального захисту населення, територіального центру, управління пенсійного фонду, сільського господарства, відділу освіти, РАЦСу, податкової інспекції, поліклініки, лікарні та швидкої допомоги, військової частини, управління Держпродспоживслужби, ВВТШО «Гроно», відділення поштового та електрозв’язку, РЕМу, АТП-12144, ПМК-78, МУВГ, коледжу, ВПУ-34, філії «Закарпатгаз», заводу залізобетонних виробів, залізниці, Держлісгоспу, ВУЖКГ, райСТ, районного центру зайнятості, заводу «Джентерм». Представники відділу поліції забезпечували безпеку руху під час проведення робіт по благоустрою.

            Працівники міської ради  працювали у міському парку Перені, депутати міськради разом із виборцями  проводили прибирання на  своїх округах. Також міські депутати  від фракції «Відродження»  працювали на стадіоні «Пласмасовик» та прилеглій до нього території. У Днях благоустрою також активну участь прийняли власники закладів торгівлі та громадяни міста, які проживають в будинках індивідуальної забудови.

Тож Виноградівська міська рада та міськвиконком висловлює подяку всім колективам держустанов, підприємств та організацій,  приватним підприємцям, депутатському корпусу, громадянам міста за активну участь у справі благоустрою рідного міста і  нагадує, що у Виноградові триває місячник санітарної очистки, благоустрою та озеленення, а щоп’ятниці – санітарний день очистки прилеглих територій та утримання зелених насаджень.

Виноградівська міська рада

 

Архіви
Урядові сайти