Головне меню

  чапкін Виноградівський хореографічний колектив «Галактика», який діє при міському будинку культури, впевнено займає призові місця на Всеукраїнських та Міжнародних фестивалях-конкурсах.

     Днями у Скадовську  пройшов  всеукраїнський конкурс-фестиваль «Зірки виходять на сцену». Закарпаття представляла виноградівська «Галактика». Серед 43-х  хореографічних колективів зі всієї України наші дівчатка зайняли ІІ місце у номінації «Сучасна хореографія».

     Участь хореографічного колективу «Галактика» у

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Зірки виходять на сцену» та поїздка до Скадовська стала можлива завдяки новій  міській

Програмі «Підтримки діяльності митців, професійних та аматорських колективів та окремих виконавців міста Виноградів на 2016-2020 роки», яка була прийнята  міськими депутатами на 4-ій сесії 7-го скликання у квітні ц. р.  і передбачає   надання за кошти місцевого бюджету фінансової підтримки для  участі творчих колективів та окремих виконавців у мистецьких фестивалях і конкурсах, що однозначно  формує позитивний імідж нашого міста.

       Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти