За інформацією Міністерства молоді та спорту в Україні волонтерський рух завжди був популярним серед різних верств населення, особливо в молодіжному середовищі. Участь у формуванні та реалізації в межах повноважень, передбачених законом, державної політики, у тому числі у сфері волонтерської діяльності, є одним із основних завдань Мінмолодьспорту.

З початку повномасштабної війни росії проти України велика кількість людей в Україні, у тому числі молоді, частково чи повністю змінили свої професії та долучились до волонтерської діяльності – надають допомогу населенню.

Волонтерська діяльність зараз відіграє надзвичайно важливу роль в обороноздатності та гуманітарній стабільності України, а участь у ній молоді є надзвичайно важливою.

є надійним партнером Мінмолодьспорту, що з 2017 року розвиває культуру волонтерства та взаємодопомоги в Україні, зокрема шляхом забезпечення діяльності Національної волонтерської платформи. З 24 лютого п.р. громадська організація додала на платформі новий важливий компонент для надання допомоги населенню та військовим.

З метою популяризації волонтерської діяльності та отримання населенням, зокрема молоддю, корисних знань в цей не простий для країни період, просимо максимально розповсюдити інформаційні постери та брошури.

Для отримання більше детальної інформації та відповідних постерів і брошур, просимо звертатися до Олени Вузької – операційного менеджера громадської організації «Українська Волонтерська Служба» (тел. 098 220 75 57).