Незважаючи на продовження особливого режиму роботи  в умовах загальнонаціонального карантину,  мешканці Закарпаття,  у разі порушення їх прав, можуть звертатися до громадської приймальні Уповноваженого Верховної Ради України    з прав людини

Для забезпечення ефективної діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та доступності здійснення особистого прийому громадян у Закарпатській області діє регіональна громадська приймальня Уповноваженого з прав людини/громадські приймальні.

У зв’язку з прийняттям постанови КМУ від 20 травня 2020 р. № 392 на території Закарпатської області продовжено дію карантину, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. №211.

Проте, незважаючи на особливий режим роботи Офісу Омбудсмана в умовах загальнонаціонального карантину, мешканці області мають можливість й надалі звертатися до регіональної громадської приймальні Уповноваженого в Закарпатській області у разі порушення їх прав.

Звертатися з письмовим зверненням:

– поштою (адреса: пл. Народна, 4, м. Ужгород, 88008);

– на електронну пошту: pred.zakarpattya@ombudsman.gov.ua (інформацію про порядок надання електронного звернення розміщено на офіційному сайті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (розділ «Заявнику»);

– з метою оперативного реагування на порушення прав і свобод людини і громадянина ви можете зателефонувати до громадської приймальні Уповноваженого в Закарпатській області (тел. 063-516-02-83) та на гарячу лінію Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (тел. 0800501720).

Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини