Головне меню

Як повідомила пресслужба АТ «Закарпатгаз», майже 130 тисяч споживачів газу на Закарпатті користуються Особистим кабінетом 104.ua

З 1 по 5 число кожного місяця споживачі природного газу мають передавати показники лічильника оператору ГРМ. Для Закарпатської області це – АТ «Закарпатгаз». Передати показники дуже зручно через особистий кабінет 104.ua.

Цей клієнтський сервіс створений у 2015 році й вже за перший рік роботи його переваги оцінили 5 тисяч нових користувачів. На Закарпатті майже половина всіх споживачів газу вирішують усі питання, пов’язані з постачанням та розподілом блакитного палива, за допомогою Особистого кабінету 104.ua. За перші три місяці 2022 року до сервісу під’єдналися майже 6,5 тисяч споживачів.

Чому споживачі обирають Особистий кабінет 104.ua?

Наразі найбільша перевага цього онлайн-сервісу – це його розширений функціонал:

        Швидка дистанційна передача показників лічильника газу.

        Контроль за обсягами споживання газу.

        Завантаження електронних рахунків.

        Приєднання до одного акаунту до 25 особових рахунків.

        Дистанційна оплата послуг.

        Замовлення зворотного дзвінка для консультації.

Особистий кабінет 104.ua (так само як і інші онлайн-сервіси) дозволяють завжди тримати на контролі свої рахунки за газ і його розподіл та не чекати щомісячних паперових квитанцій у своїй поштовій скриньці. Крім того, це зручний спосіб вчасно, швидко та без комісії сплачувати онлайн.

            АТ «Закарпатгаз» нагадує: всі кошти, сплачені за послугу з розподілу газу, йдуть на утримання газових мереж, закупівлю обладнання для ремонту, оплату праці газовиків і сплату податків.

 

Архіви
Урядові сайти